Четверг, 15.11.2018, 00:32
Instagram           Выбрать Пряжу
Категории
Для детей [260]
Для мальчиков [31]
Для мужчин [45]
Болеро [91]
Игрушки,амигуруми [47]
Жилеты,безрукавки [69]
Крестильные наборы для детей [36]
Кофточки крючком [178]
Кофточки спицами [181]
Коврики [11]
Костюмы [41]
Купальники [36]
Пальто крючком и спицаими [55]
Пончо [48]
Платья, сарафаны для женщин [203]
Платья, сарафаны для девочек [165]
Пинетки,носочки [10]
Пледы , покрывала [32]
Подушки [14]
ПОДИУМ, МОДНЫЕ КОЛЛЕКЦИИ [22]
Сумочки [32]
Салфетки,скатерти [43]
Узоры спицами [18]
Узоры крючком [43]
Туники [138]
Топики,маечки [211]
Шали,шарфы,палантины [54]
Шапки,панамки,шляпки [95]
Шорты,штаны,брюки [11]
Юбочки [73]
Журналы [18]
РОЖДЕСТВЕНСКОЕ ВЯЗАНИЕ. [31]
Разное [36]
Одежда для куклы [0]
Одежда для собачек [0]

Меню сайта

Онлайн

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Вход

Счётчики
Яндекс.Метрика
Каталог украинских интернет магазинов счетчик посещений Киев Форум Каталог сайтов Всего.RU

Главная » 2018 » Февраль » 28 » Берет и снуд спицами
10:35
Берет и снуд спицами

 

Diagramma

= 1 m dir
= 1 m rov
= passare 2 m come per lavorarle insieme a dir, 1 m dir, accavallare la 2 m passate sopra quella appena lavorata
= 1 gettato tra 2 m

Тут була застосована нитка середньої товщини, орієнтовно 300-350 м/100 грам. Чим товще буде пряжа, тим крупніше вийдуть рапорт, а також зменшиться їх кількість.

Однак при використанні дуже товстих ниток в'язка буде досить грубою. Щоб дізнатися, скільки смуг візерунка поміститься в полотні берета, потрібно провязать контрольний зразок (розміром не менше 10 см у висоту і ширину). Вимірюють його після пропарювання праскою. Наприклад, щільність полотна вийшла наступною:

 • 22 петлі х 10 см;
 • 30 рядів х 10 див.
 • Таким чином, щоб отримати берет спицями для жінок (обхват голови 56 см), потрібно набрати 110 петель. Для розрахунку була використана цифра 50 а не 56 так як бере повинен трохи розтягуватися. Ширина раппорта становить 8 петель, тому в полотні поміститься 14 ажурних смуг. Виходячи з цих даних, потрібно відкоригувати загальна кількість петель: 14 х 8 + 2 (кромочні) = 114 штук.

  Початок роботи

  Для в'язання паска на кругові спиці набирають отримане при розрахунку кількість петель (114). Потім на висоту від трьох до п'яти сантиметрів виконують платочную в'язку (лицьові петлі в усіх рядах).

  Алгоритм ажурного в'язання полотна:
 • Коли поясок буде готовий, приступають до виконання візерунка. Бажано розмітити весь ряд маркерами, позначивши межі раппортов. Правда, в цьому орнаменті роль кордонів можуть виконувати виворітні петлі (на схемі - це чорна точка в клітці).
 • У третьому і п'ятому особовому ряду передбачено розширення полотна за допомогою накидов. Це роблять для того, щоб берети для жінок виходили об'ємними. На схемі місця утворення нових елементів позначені значком, схожим на веретено.
 • У сьомому ряду з'являється новий символ: чорний трикутник, що позначає скорочення двох петель. З його допомогою візерунок є збалансованим, так як кількість доданих і скорочених елементів стає однаковим. Щоб скоротити відразу дві петлі, першу перенести на праву спицю, потім наступні дві провязать разом. Потім, отриманий при скороченні елемент, протягують крізь раніше зняту петлю. Так з трьох елементів виходить один.
 • У такому вигляді раппорт повторюють два рази. Потім приступають до звуження полотна.

  Завершення в'язання берета

  На схемі добре видно, як після рівної ділянки раппорт починає звужуватися. Це необхідно для того, щоб легше було закінчити бере спицями для жінок. З описом фінального етапу майстриня повинна бути уважною. Не варто сліпо виконувати всі пункти, так як велике значення має товщина обраної пряжі. Якщо нитка буде тонкою, виріб вийде маленьким. У такому випадку потрібно провязать ще один раппорт рівне. Для звуження берета розробники схеми навмисно порушили баланс візерунка: в кількох місцях петлі скорочуються, але немає накидов. Тому полотно рівномірно зменшується. Коли на спиці залишиться по дві петлі від кожного раппорта, їх переносять на товсту нитку і міцно стягують. Потім зшивають виріб по боковому шву, перуть і сушать. Пропарювати тощо головні убори не потрібно, так як вони потім стають дуже м'якими. 

  Круговий шарф

  На схемі праворуч розташований візерунок для в'язання невеликого кругового шарфа. Він також трохи звужується до верхнього краю. Окружність по низу повинна становити 85-90 петель, а зверху 55-60. Оптимальна висота шарфа – 25 див. Починають і завершують роботу з декількома рядами платочної в'язки.
Категория: Шапки,панамки,шляпки | Просмотров: 85 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вязание для малышей и взрослых